آزادی حمید نوری سیلی به صورت ایرانیان آزادی‌خواه است

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

مبادله حمید نوری با گروگان‌های سوئدی که در پی مذاکرات پشت‌پرده و زد و بند حکومت سوئد با حاکمیت فاسد جمهوری اسلامی صورت گرفت مایه دلسردی طرفداران آزادی و عدالت است. روش جمهوری اسلامی مبنی بر گروگانگیری و مبادله آن با عوامل فاسد و جنایتکار خود شناخته شده و مسبوق به سابقه میباشد. روشی مشمئز‌کننده که در آن جمهوری اسلامی فاتحانه دسته گل بر گردن جنایتکاران خود میندازد و آنها را در مقابل دوربین تلویزیون قرار میدهد تا آنان با پوزخندی طلبکارانه اجرای عدالت را مسخره کنند. باج دادن به حکومتهای تروریستی باعث جسورتر شدن حکومتهای اقتدارگرا در ادامه جنایات آنان در داخل کشورشان می‌شود. مذاکره با جمهوری اسلامی برای مبادله زندانیانی که در دادگاه با اتهام جنایت محکوم شده‌اند تشویق این حکومت به تکرار همان جنایات است. متاسفانه نظام تمامیت خواه جمهوری اسلامی تا کنون توانسته با ایجاد تهدیدهای امنیتی در اروپا و گروگان گرفتن اتباع کشورهای اروپایی روند باج‌خواهی خود را به پیش ببرد. نکته قابل تامل دیگر در این مباله این است که دولت سوئد دکتر احمدرضا جلالی را در آن منظور نکرده است.

حمید نوری و امثال او که در جنایتهای جمهوری اسلامی شرکت داشته‌اند باید روزی در دادگاه عادلانه ای در ایران محاکمه و مجازات شوند. تا آن زمان باید تاکید کرد که تسلیم شدن دولت‌های غربی در مقابل حکومت وحشت جمهوری اسلامی مایه تاسف و دریغ است.

سازمان‌های جبهه ملی ایران در خارج از کشور و جبهه ملی ایراناروپا از مبادله حمید نوری با گروگانهای سوئدی در ایران را محکوم مینماید وانرا در تناقص با حقوق بشر ارزیابی میکند. ما امیدواریم که سرانجامجنایتکاران جمهوری اسلامی رسیدن به سزای اعمالشان باشد.

جبهه ملی ایراناروپا و

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

27 خرداد 1403 ۱۴۰۲ برابر 16 ژوئن 2024

مطالب مرتبط با این موضوع :

2 پاسخ

  1. بزرگترین و دردناکترین سیلی را خارج نشینان با تفرقه فراکنیشان به صورت ما داخل نشینان زده اند. برای همین آزادی نوری دیگر سیلی نیست ! آن بیشرفانی که تجزیه طلبان و فدرالیستها را در جمعشان راه دادند، آن چپهائی که گناه دستبوسیشان از خمینی را به رسمیت نشناختند و همچنان در همان شاهراه استالین و لنین و پوتین حرکت میکنند، آن شاه اللهی هائی که هنوز مشروطه و سلطنت را از هم تشخیص نمیدهند، آن بنی صدریهای ناپاکی که تولیت امامزاده سید ابوالحسن دستبوس خمینی را دارند، بیشرفان پست فطرتی همچون اکبر گنجی، سروش دباغ و عبدالکریم سروش و سید علی افشاری و سید ابراهیم نبوی و کدیور و دریور و سید محمد خاتمی و عبدالعلی بازرگان و… که هنوز هم در پی دویدن و ریدن و خوردن از کون امام علی خونخوار مظهر عدالتشان و قرآن این دستورالعمل قتل و جنایت و محمد بچه باز و تفخیذکار هستند و.. اینها و دیگر لمپن های درس خوانده یا درس نخوانده سیلی اصلی بر صورت جامعه ایران است. و خصوصا شما خارج نشینان مدعی لائیسیته و سکولاریته و دموکراسی که نمی توانید یک جببه ی واحد داشته بلاشید. نه شرفش را دارید و نه حتا جربزه و خرد و هوشش را. برای همین شماها ایران و ایرانی را از خودتان نومید کرده اید. شما شجاعت آموختن را هم ندارید. دارید می بینید کشورهای غربی چگونه برای کشورشان بسیج می شوند ! بفرمائید شماها خارج نشینان از آنها چه آموخته اید. چه میکنید. که که بیشتر از ده درصد جمعیت ایران هستید در اروپا و آمریکا زندگی میکنید بی ادبهاتان غیر لمپن بازی و با سوادهاتان غیر از لفاطی چه آموخته اید و چه میکنید. اینها را الز سر توهین نمی گویم واقعیت شماها همین است. شما کدام ملت را در جهان سراغ دارذید که بیشتر از ده درصدش در خارج از کشور باشد و کشورش در اشغال بالشد و این چنین مهمل و تنبل و بی خروش و بی جوش باشد. یهودیان و اسپانیائی های زمان فرانکو و شیلیائی های زمان پینوشه و ارمنی ها و…را نگاه کنید و با خودتان مقایسه نمائید. من واقعا دلم پر از خون و درد است. با احترام از ایران

  2. با اضافه کردن این جمله !
    نخست اگر جبهه ملی ایران هستید پس شیروخورشیدتان کجاست. اقلا یک ذره سیاست داشته باشید. مردم ایران چه مشروطه خواه باشند و. چه جمهوریخواه به این پرچم عشق میورزند. متوجه هستید یا نه !
    بزرگترین و دردناکترین سیلی را خارج نشینان با تفرقه فراکنیشان به صورت ما داخل نشینان زده اند. برای همین آزادی نوری دیگر سیلی نیست ! آن بیشرفانی که تجزیه طلبان و فدرالیستها را در جمعشان راه دادند، آن چپهائی که گناه دستبوسیشان از خمینی را به رسمیت نشناختند و همچنان در همان شاهراه استالین و لنین و پوتین حرکت میکنند، آن شاه اللهی هائی که هنوز مشروطه و سلطنت را از هم تشخیص نمیدهند، آن بنی صدریهای ناپاکی که تولیت امامزاده سید ابوالحسن دستبوس خمینی را دارند، بیشرفان پست فطرتی همچون اکبر گنجی، سروش دباغ و عبدالکریم سروش و سید علی افشاری و سید ابراهیم نبوی و کدیور و دریور و سید محمد خاتمی و عبدالعلی بازرگان و… که هنوز هم در پی دویدن و ریدن و خوردن از کون امام علی خونخوار مظهر عدالتشان و قرآن این دستورالعمل قتل و جنایت و محمد بچه باز و تفخیذکار هستند و.. اینها و دیگر لمپن های درس خوانده یا درس نخوانده سیلی اصلی بر صورت جامعه ایران است. و خصوصا شما خارج نشینان مدعی لائیسیته و سکولاریته و دموکراسی که نمی توانید یک جببه ی واحد داشته بلاشید. نه شرفش را دارید و نه حتا جربزه و خرد و هوشش را. برای همین شماها ایران و ایرانی را از خودتان نومید کرده اید. شما شجاعت آموختن را هم ندارید. دارید می بینید کشورهای غربی چگونه برای کشورشان بسیج می شوند ! بفرمائید شماها خارج نشینان از آنها چه آموخته اید. چه میکنید. که که بیشتر از ده درصد جمعیت ایران هستید در اروپا و آمریکا زندگی میکنید بی ادبهاتان غیر لمپن بازی و با سوادهاتان غیر از لفاطی چه آموخته اید و چه میکنید. اینها را الز سر توهین نمی گویم واقعیت شماها همین است. شما کدام ملت را در جهان سراغ دارذید که بیشتر از ده درصدش در خارج از کشور باشد و کشورش در اشغال بالشد و این چنین مهمل و تنبل و بی خروش و بی جوش باشد. یهودیان و اسپانیائی های زمان فرانکو و شیلیائی های زمان پینوشه و ارمنی ها و…را نگاه کنید و با خودتان مقایسه نمائید. من واقعا دلم پر از خون و درد است. با احترام از ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.