امروز یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

ساعت ۱۵:۴۱

 
ویژه رنگین کمان

کشته شدن دست‌کم ۱۷ نفر بر اثر جاری شدن سیل در شیراز

3 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=121349

لینک کوتاه

صبح دوشنبه پنجم فروردین ۱۳۹۸ پس از بارندگی شدید در شیراز و جاری شدن سیلاب در این شهر خسارات سنگینی به شهر و مردم شیراز وارد شد.

در روزهای اخیر بارندگی شدید، موجب سیل و آبگرفتگی در مناطقی از ایران شده است. سازمان هواشناسی ایران پیش‌بینی کرده که در ۴۸ ساعت آینده بر شدت بارندگی در مناطق جنوب و جنوب غرب ایران افزوده خواهد شد در برخی مناطق میزان بارش به حدود ۴۰۰ میلی‌متر می‌رسد.

Facebook Comments
نظرات
  1. از جنوب شهر تهران
    25 مارس, 2019
    پاسخ

    تمامی بدبختی مردم ایران به خاطر باورهای مذهبیشان است. برای همین یک حکومت ناکاردان مذهبی آخوندی و مداحی را سر کار آورده اند. در این هزار و چهارصد سال بدبختی و در این چهل سال بدبختی و خشونت مضاعف هیچ و هیچ و بازهم هیچ نیاموخته اند. آنهاییکه شعار میدهند اگر در اروپا هم چنین سیلی می آمد و چه و چه فرزندان همانهایی هستند که ایران به اینجا رسانده اند. فرزندان نزدیکان به ملایان و آیت الله ها و فرزندان فرماندهان و کیلایای اسلام ناب و بسیجیان و پاسداران و بسازبفروشها و مقاطعه کاران و تجارند و همانهایی که حتا دست از قبرستانها و تخریب آنها نیز برنداشتند مثلا امامزاده عبدالله را ویران کردند و قبر پدر دوست هنرمند ما را با خاک یکسان کردند. آری مردم ما به خاطر تعصبات ارثی شکست قادسیه هنوز هم یا ابوالفضل می گویند. من فکر می کردم که شاید این مردم بیدار شده باشند اما نه زن و مرد فریاد یا ابوالفضل و یا قرآن سر می دهند. این وضع ماست. مردمی که دلسوزانش را رها کند و کاووس سید امامیش را زجز کش کنند و محیط زیستی هایش را در دهان گرگ خونآشانم رها کند و دم بر نیاورد بنا بر این سرنوشتش همین است که زمامن امورش را میدهد بدست ملایان تا زمین و زمانه را خاک و هوا و فضایش را این چنین تخریب کنند. آری آن کسانی که در زیر نظر و فتوا داده اند که اگر در اروپا همین سیل بیاید چنین می شود هزار البته وابستگان به این نظام مقدسند و در امنیت کامل در اروپا و آمریکا هستند و لوله های نفت در جیبشان سرازیر است. آری چنین است. شاید ابوالفشل با هلیکوپترش بیاید و امام حسین با ذوالجنا و کاری بکنند و یا پیامبر با براقش بیاید و مردذم را نجات دهد و یا امام زمان عج بیاید همین سیل را این بار با خون این مردم در خواب براه بیندازد شاید که بیدار شوند و بفهمند دشمنشان کیست و کجاست.

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما