فراخوان بر ضد جنگی دیگر در خاورمیانه میان امریکا و جمهوری اسلامی ایران

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دکتر هانس اسوبدا، رئیس پیشین فراکسیون سوسیال دمکرات ها در پارلملن اتحدیه اروپا، پرفسور هاینس گرتنر استاد علوم سیاسی دانشگاه وین، دکتر ژاله گوهری و من اقدام به نگارش فراخوانی برای مخالفت با جنگی دیگر در خاورمیانه، این بار میان امریکا و ایران ، کنیم. این گام ما بلافاصله پشتیبانی پرفسور برت فراگنر ایران شناس معتبر از آکادمی علوم اتریش، پرفسور مانفرد نواک استا حقوق در دانشگاه وین و گزارشگر ویژه  پیشین سازمان ملل در مورد شکنجه، آقای اروین لانس وزیر دویت فدرال پیشین اتریش و بسیازی دیگر از شخصیت ها را جلب کرد..هدف از انتشار این فراخوان صرفا مخالفت با برخورده ای نظامی و جنگ است. ما بر این باوریم که جنگ راه حل نیست بلکه بازگشت به میز مذاکره.لطفا با امضای خود در زیر این فراخوان و فرستادنش به جمع دوستانتان به ما یاری رسانید تا همراه دیگر هم اندیشان صدای مان آنچنان رسا شود که به گوش مسئولان برسد.این فراخوان به سه زبان آلمانی، انگلیسی و فارسی نگاشته شده است.

Petition against a new war in the Middle East between USA and the Islamic Republic of Iran:Dr. Hannes Swoboda, the former leader of the social democrat faction of the EU Parliament, Prof.  Heinz Gärtner political scientist university of Vienna, , Dr. Jaleh Lackner Gohari and myself have initiated this petition just against the imminent war in the Middle East between USA and Iran. We received immediately support from Prof. Bert Fragner, Iran Studies at the Austrian Academy of Science, Prof. Nowak former special rapporteur on torture of the UN Human Right Council, former Austrian Federal Minister Erwin Lance and many other prominent personalities.The intention for publishing this petition is solely to express our opposition to any military confrontation and war. We are convinced that  a war is not  a solution, but negotiations.Please help us by signing this petition and forwarding it to your friends circles, hopping that with other likewise people our voice will become laud enough to be audible.This petition has been issued in three languages, German, English and Farsi

مطالب مرتبط با این موضوع :

3 پاسخ

 1. با درود و مهر فراوان، من با جنگ مخالف هستم آیا فراخوان ضد جنگ را باید در اینجا امضاء کرد؟ خواهشمندم نام مرا برای مخالفت با جنگ در فراخوان بنویسید.
  تندرست و پیروز باشید
  منوچهر تقوی بیات

 2. آقایان میز مذاکره برای نجات حکومتی ضد بشری!!!؟؟؟ شما چگونه می خواهید این حکومت را سر عقل آورید؟! هفت بهایی را در همدان تکه تکه کرده اند فتوایش را خامنه ای داده! همین دیروز جوان بیست ساله ای را در زندان سربریده اند. زندان یعنی جایی که زنده ها را نگه میدارند. در این چهل سال تمامی مذاکرات داخلی عقیم مانده این حکومت فقط زبان زور را می فهمد. این نظام باید درهم شکسته شود و گر نه ما تا صد سال دیگر همین وضع را داریم. سپاه پاسداران و ملایان و مداحان و طلاب ضد ایران و ایرانیند. اگر آمریکا حکومت نازیها را در هم نشکسته بود آنها هنوز برقدرت بودند. چرا بیهوده در کویر می خواهید کشتی رانی کنید. ملایان در تمامیتشان و از نطفه ضد ایران و ایرانیند. حوزه های علمیه دامگاه پرورش ضدایرانی ست! می فهمید؟؟؟!!! آقای منوچهر تقوی بیات آقایان امضاء کننده این طومار بفرمایید در کجا زندگی می کنید!؟ بنده در ایران شوفر تاکسی هستم در یک نظر دیگر نوشتم در صفحه ی پوردرویش نوشتم که از تجریش تا شهر ری و رباط کریم و ورامین و شمیرانات را مسافر کشی می کنم مردم واقعا آرزوشان این است که آمریکا سپاه پاسداران و بسیج را نابود کند. البته من چندان امیدوارم نیستم که شماها به فکر ما دربندان باشید اما در هر حال بنویسم شاید دیگرالن خواندند. که پیرمردی در خیابان شاهد ناگهانی انحراف اتومبیل گشت ارشاد شد که در خیابان پهلوی به سوی دختر شاید شانزده ساله ای رفتند و او را بکش بکش به جرمن بی حجابی می بردند و او فریاد می زد و با خود بردند و آن پیر مرد دستانش را به سوی آسمان بلند کرد فریاد زد : تو که میدونم نیستی (شاید خدا را می گفت) اما ای آمریکا، ای اسراییل شماها که هستین بابا هی میگین میاییم پس کی میایین ما را از دست اینا نجات بدین؟؟؟ کی؟

  بله آقایان امضاء کننده انگاری جاتان خوب است. در هر حال فیلترشکنم یاریم کرد و نوشتم تا بدانید که مردم ایران نظرشان چیز دیگری ست. غیر از نظر شما! بدانید که مردم از چنان تنفری نسبت به روحانیون و مد احان و طلاب و پاسداران و بسیجیان و کل این نظام مقدس برخوردارند که طومار شما حتا گردی در برابر کوه حشم آنها هم نیست! بذدانیدذ و آگاه باشید. شب به خیر ساعت دو بامداد از تهران

 3. تنها راه فروپاشاندن این نظام همانان فشار حداکثری ست بر این نظام فاشیستی اسلامی شیعی. من امیدوارم کهع پیش از حمله نظامی این حکومت فروبپاشد. اما اصلا نباید اعتنایی بر این فراخوان کرد. اینها همه دنباله های نایاکی حکومت اسلامی هستند. باید از این آدمهای دانشگاهی پرسید که شماها در کجا زندگی میکنید؟؟ من با نوشته «نظری دیگر از تهران» موافقم! این حکومت را شما چظور میخواهید سرعقل آورید. اینان خودشان هزار و چهارصد سال است که بر منابرشان و در مساحدشان جهاد و شهادت و گردن زدنهای علی و رابطه پیامبر ۵۷ ساله با عایشه سه ساله و تفخیذ و بعد به بستر بردنش در شش سالگی را تجویز و تبلیغ کرده و می کنند. حالا شما با ایرانی روبرویید که در زندان و شکنجه و تجاوز و ازاله بکارت و فساد و فحشاء و دزدی و ناامنی و سرقت و تخریب تاریخ و تمدن و فرهنگ و اختلاس وتخریبب فضای شهری و حتا آب و هوا … مواجه هستید اما حالا یک آقای برمیخیزد و مثل خروس بی محل می فرماید که جنگ نه! باید از ایشان پرسید که اگر در زمان هیتلر شما استاد دانشگاه بودید حتما تپوصیه می فرمودید که مبادا به ارتش سوم رایش حمله شود! و بعد هم از دووستانتان می خواستید تا آنها نیز امضاء کنند. البته که کسان زیادی امضاء نخواهند کرد. اما اگر هم امضاء کنند کسی چندان محلی به نایاکی ها نمی گذارد. حتا تشکیل دهندگان اصلی نایاک هم دارند صرف نظر می کنند تا در حکومت آینده بتوپانند کاری و شغلی داشته باشند. در ضمن من نطر «نظری دیگر» را تایید می کنم. اینها در سرانجامشان متصل به حکومت داعشیعه ایران هستند.
  تندرست باشید و فهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.