فراخوان برای شرکت در تظاهرات اعتراضی به نقض گسترده حقوق بشر در ایران

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

نه به جمهوری اسلامی، آری به دمکراسی و جمهوری

نیویورک، آمریکا

سه شنبه سپتامبر ۲۵، ۲۰۱۸

۶:۳۰ شب تا ۸:۳۰ شب

نزدیک هتل اقامت روحانی

44th Street and 2nd Avenue

بدینوسیله از ایرانیان مقیم آمریکا دعوت می‌کنیم در تجمعی که توسط جمعی از ایرانیان دمکراسی خواه ساکن نیویورک برنامه ریزی شده است، شرکت کنند.

محور اصلی این تجمع اعتراض به نقض گسترده حقوق بشر در ایران و دفاع از مطالبات و خواسته های مردم ایران خواهد بود. در این تجمع عهد شکنی و‌پشت کردن حسن روحانی و اصلاح طلبان دولت محور به مردم ایران را افشا خواهیم کرد.

ناکارآمدی کلیت حاکمیت در اداره کشور و تشدید فساد سیستماتیک باعث حاد شدن بحران مزمن و ساختاری اقتصادی کشور شده است بگونه ای که تورم‌ و‌ گرانی کمرشکن و فزاینده و رکود مستمر میلیونها نفر را بیکار و بخش مهمی از جامعه را به زیر خط فقر و حاشیه نشینی سوق داده است.

ازاینرو با توجه به وضعیت فلاکت بار اقتصادی و عملکرد مخرب جمهوری اسلامی که ایران را در ورطه ابرچالش های لاینحل فرو‌برده ‌‌و‌ موجودیت میهن را به خطر انداخته است. ، با صدایی رسا و همگام با مردمی که از دی ماه گذشته خیابان های ایران را به بستر مبارزه با استبداد دینی تبدیل کرده اند، اعلام خواهیم کرد که ما خواهان گذار خشونت پرهیز از جمهوری اسلامی و برپایی یک نظام سکولار دمکراتیک مبتنی بر اعلامیه جهانی حقوق بشر و تکثرگرایی سیاسی و عقیدتی در ایران هستیم.

حضور ما در مقابل محل اسکان هیات نمایندگی جمهوری اسلامی و اعتراض به جنایت ها و انحصارطلبی های نهاد ولایت فقیه و اعتماد سوزی و فریبکاری حسن روحانی باعث دلگرمی و تشویق هم میهنان مان در داخل کشور به تداوم کارزار برای نجات کشور و پایان بخشی به فساد، دیکتاتوری، تبعیض و بی کفایتی خواهد بود.

جمعی از ایرانیان دمکرات نیویورک

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.