امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

ساعت ۱۴:۰۳

 
سیاست

درباره عضویت در جبهه ملی ایران

2 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=117157

لینک کوتاه

هممیهنان گرامی 

از روز گذشته و در پی “بیانیه جبهه ملی ایران “ مبنی بر برگزاری گرد همایی در روز ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ در یکی از میادین تهران , سیل حمایت و درخواست عضویت صد ها نفر از طریق ایمیل و ده ها تن با تلفن به دفتر خبرگزاری جبهه ملی ایران سرازیر شده است.هممیهنان ما از ارومیه تا سیستان و بلوچستان جویای آدرس دفاتر جبهه ملی ایران میباشند.
به آگاهی میرساند که حکومت اسلامی از سال ۱۳۹۳ از برگزاری جلسات ماهانه جبهه ملی ایران که در آخرین ۵ شنبه هر ماه در منزل ادیب برومند ,رییس فقید شورای مرکزی صورت میگرفت ,جلوگیری نموده است و متاسفانه به خاطر خفقان موجود امکان هیچگونه تجمع حتی در حد ۵ یا ۶ نفر و تاسیس دفاترنیز وجود ندارد.
با وجود این محدودیت ها جبهه ملی ایران در هر زمانی به وظیفه ملی و میهنی خود در صیانت از حقوق شهروندان و منافع ملی با بیانیه ها عمل کرده است .همچنین سایت رسمی جبهه ملی و سایت مهستان و نشریه پیام جبهه ملی ایران در داخل کشور دایر است و در حال حاضر این تنها راه تماس در داخل ایران با ملت شریف است.
اگر روزی آقای روحانی به وعده خود در دفاع از حقوق شهروندی عمل کند و یا حاکمیت مجبور به قبول خواسته های برحق ملت شود , آن گاه شاید بتوان ارتباطات بهتری با مشتاقان وعلاقه مندان به جبهه ملی ایران برقرار کرد.
در خارج از کشور نیز هواداران میتوانند با عضویت در سایتها و صفحات اجتماعی فعالان جبهه ملی ایران در جریان اخبار , رویداد ها , گردهمایی ها و جلسات محلی جبهه ملی ایران قرار گیرند.
خبرگزاری جبهه ملی ایران
۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۶
www.jebhe.net

درباره عضویت در جبهه ملی ایران

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما