تلویزیون رنگین کمان

جنگ آذربایجان و ارمنستان و عواقب آن برای منطقه

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=128101

لینک کوتاه

«میزگرد جمهوری خواهی»

جنگ آذربایجان و ارمنستان و عواقب آن برای منطقه

مهمانان: وهاب انصاری، رضا علوی و مزدک لیماکشی
۱۶ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۰
تهیه شده توسط تلویزیون اینترنتی رنگین کمان، بنیاد آزادی اندیشه و بیان

 

Facebook Comments
نظرات
 1. فریاد از تهران
  11 جولای, 2017
  پاسخ

  http://news.gooya.com/2017/07/post-5404.php
  یکی از این نمونه انسانی ها خردنمند که با اطمینان به نفسی وصف ناشدنی تنه رونده ی راه خودش است ابوالحسن بنی‌صدر است. این مرد افسانه ای تاریخ ایران که تا دیروز انقلاب اسلامی در هحجرت بود. ناکهان هجحرت پیامبر گونه و اسلام نابترش را رها و خواهان حجمهوری ایران شد. او می گوید:
  اولین رئیس‌جمهوری ایران پس از انقلاب در گفت‌وگو با رادیو عصر جدید اعلام کرد که قانون اساسی پیشنهادی «جمهوری ایران» در دست تدوین نهایی است…
  اما معلوم نیست کدام شورا، چند وکدام حقوقدان، کدام دانشکگاهی و کدام … آنرزا نوشته اند. اما نفس فهمیدن و خردمند شدن و از اسلام ناب دست کم در مورد سیاست دست برداشتن به خودی خود در صد سالگی یک انسان هم باشد نشانه تحول اوست. اما امیدواریم چنین باشد و دیگران هم به کنند آنچه ابولاحسن خان کرد. و آما آقای بنی صدر شما که مخدعی نوشتن یک قانون اساسی برای تمامی دنیا هستید و از صدای شما شور و شعف و باور به آن هم موج می زند مبادا که در آن دوباره اسمی از اسلامن و سوگند و گنده کاری آورده باتشید که من یکی به عنوان حقوقدان و استاد دانشگاه فریادم بالا خواهد رفت.

  او گفت این قانون اساسی «کاملاً مبتنی بر حقوق، اعم از حقوق انسان، حقوق شهروندی، حقوق ملی، حقوق طبیعت، و حقوق ایرانیان به‌عنوان عضو جامعه جهانی تهیه شده است:

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما