جان علیرضا ثقفی، نرگس محمدی و صدها زندانی سیاسی در خطر است!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

علیرضا ثقفی که از مبارزان قدیمی برای احقاق حقوق کارگران است در روزهای گذشته به دلیل وخامت بیماری به بهداری منتقل شده است و پزشکان حال او را وخیم تشخیص داده و توصیه کرده اند که علیرضا ثقفی را به بیمارستان منتقل کنند. جلادان و آدمکشان حکومت آخوندی به جای بیمارستان او را به زندان برگردانده اند. جانیان خامنه ای و حکومت جمهوری اسلامی علاوه بر علیرضا ثقفی همسر او یعنی هاله صفرزاده را نیز زندانی کرده اند.

زندان های جمهوری اسلامی قتلگاه زندانیان سیاسی است و مراجع بین المللی و نهادهای حقوق بشری و سردمداران حکومت ها در جهان در برابر قتل عام زندانیان سیاسی در ایران بی تفاوت و بی اعتنا هستند. مانند جان بکتاش آبتین، هدی صابر، نوید افکاری، بابک قربانی قهرمان کشتی آسیا، محمد روح الامینی، سارو قهرمانی، کیانوش زندی، امیر جوادی فر، محمد کامرانی، رامین آقازاده قهرمانی، شاهرخ زمانی، علی رضا شیرمحمدعلی، وحید صیاد نصیری و صدها زندانی دیگر که در زندان ها به دلیل عدم مراقبت عمدا کشته شده اند، جان نرگس محمدی و علی رضا ثقفی و صدها زندانی سیاسی دیگر در ایران در خطر مرگ است.

بیش از هشتاد و پنج میلیون ایرانی در اسارت مشتی آخوند ضد بشر و ضد ایرانی در خطر مرگ هستند. مردمان میهن ما هنگامی که دچار بلاهائی مانند سیل، زلزله، کرونا و بیماری های دیگر می شوند نیز حکومت ایران مرگ دسته جمعی آنان را تشدید و تسریع می کند.

حزب سوسیال دموکرات و لائیک ایران، به زندانی کردن علیرضا ثقفی، مرتضی صیدی، امیر عباسی فعالان کارگری و همچنین به زندانی کردن نرگس محمدی، نسرین ستوده فعالان حقوق بشر و به زندانی کردن همه ی زندانیان سیاسی در ایران اعتراض دارد و اقدامات ضد حقوق بشری و اختناق را در ایران محکوم می کند. ما از همه ی نهادهای حقوق بشری و آزادی خواهان جهان برای جلوگیری از قتل عام و کشتار مردمان در ایران کمک می خواهیم. باید مردمان میهن ما با اعتراضات مدنی و دور از خشونت حکومت جمهوری اسلامی  در ایران را سرنگون کنند. چهل و چهار سال حکومت اسلامی در ایران نشان داده است که حکومت دینی از حکومت فاشیستی و هر نوع دیگر حکومت دیکتاتوری در جهان خطرناک تر و ضد بشری تر است. کارگران، معلمان، روشنفکران، آزادیخواهان و زندانیان سیاسی باید آزاد شوند. حکومت جمهوری اسلامی در ایران باید برچیده شود، اندیشه های سیاسی، اجتماعی، اتحادیه های کارگری  و حزب های سیاسی در ایران آزاد شود و کسی را به خاطر آرمان و اندیشه اش و بیان آن نباید به زندان و قل و زنجیر بکشند.

حزب سوسیال دموکرات و لائیک ایران

بیست و نهم  فروردین ۱۴۰۱ خورشیدی برابر با  ۱۷ آوریل  ۲۰۲۲ میلادی

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Layer-17-copy

تمامی حقوق این وبسایت در اختیار مجموعه رنگین کمان بوده و استفاده از محتوای آن تنها با درج منبع امکان پذیر می باشد.