دوستداران ما

«تبت یدا …»

5 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=24216

لینک کوتاه

750px-HEUraniumC

به دنبال خروج اورانیوم غنی شده از کشور، آمریکایی‌ها دست به کارهایی زدند که شکستن آشکار برجام ( برنامه جامع اقدام مشترک برای به بند کشیدن واسارت ملت و مردم ایران ) بود . در برابر دولت جمهوری اسلامی نه تنها گامی بر نداشت ؛ بلکه با « نرم‌تنی » بر « کبر و گردن‌کشی » خصم افزودند . در این راستا بود که چاکران « ترک و عرب » آمریکا در منطقه گستاخ شدند و با اعلام اتحاد استراتژیک ، طرح اعدام آیت الله اعظمی نمر را اجرای کردند و به دنبال آن در موقعیت‌های گوناگون « سلطان اردوغان » آقای حسن روحانی را با زشت‌ترین واژگان مورد تحقیر قرار داد و …

این‌بار نیز به دنبال بیرون کشیدن « قلب » واکنش‌گر آب سنگین اراک ، دو ناوچه‌ی مسلح آمریکایی با 10 سرنشین وارد آب های سرزمینب ابران در حوزه‌ی جزیره‌ی فارسی شدند تا با حادثه آفرینی از اجرای تعهدات در برجام شانه خالی کنند و در ضمن میزان آمادگب دولت یزدگرد سوم را برای دفاع از منافع ملی ایران بسنجند .

اگر این گام دشمنانه نیز به بار ننشیند و دولت یازدهم به شیوه‌ی « مرضیه‌ی همیشگی » عقب نشینی کند  ، گام دیگری برخواهند داشت تا شانه از زیر بار تعهدات خود خالی کنند . البته خیلی هم طبیعی است ، چون ملت و مردم ایران به دست دولت یازدهم « خلع سلاح » شده است و برای درازمدت ، امکان نشان دادن واکنش مناسب را ندارد .

اما همه با هم از ژرفای وجود در بارهی به نابودی کشاندن صنایع پرتوان هسته‌ای بخواهیم تا : « تبت یدا ابی‌لهب و تب »

چهارشنبه 23 دی‌ماه 1394 ـ هوشنگ طالع

 

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما