امروز پنج شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱

ساعت ۰۰:۱۹

 
آخرین اخبار

بیانیه جبهه ملی ایران-اروپا درباره خطر جنگی بزرگ در خاورمیانه

3 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=121627

لینک کوتاه

هموطنان آزاده،
روز بروز جنگ‌سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی میان هیات حاکمه آمریکا و حکام جمهوری اسلامی و بویژه سران سپاه پاسداران شدیدتر می‌شود. هر دو طرف اتهام تروریست بودن بیکدیگر میزنند. این حرکات تحریک‌آمیز تنش‌ میان آنان را به حدی رسانده است که خطر یک درگیری نظامی تمام‌عیار چندان بعید به نظر نمی رسد. آنگاه است که تصور خاورمیانه ای که غرق در آتش و آشوب و خون است، نمی‌تواند چندان مشکل باشد. از قرار معلوم عواقب این جنگ بقدری ناگوار و وحشتناک است که پنتاگون(مرکز و مقر فرماندهی وزارت جنگ ایالات متحده آمریکا) و سیا(سازمان اطلاعاتی مرکزی و برونمرزی دولت آمریکا) نیز با قراردادن نام سپاه در فهرست سازمانهای تروریستی مخالف بوده‌اند.
image.png
اکنون پرسش این است که چه باید کرد؟ به باور ما باید اعتراض کرد. اعتراض به سیاستهای غلطی که ریشه در ایدیولوژی اسلام سیاسی حکام جمهوری اسلامی دارد. سیاستهایی که در داخل به تبعیض و سرکوب پیروان ادیان و مذاهب دیگر و دگراندیشان منجر می‌شود و در برون از مرزهای کشور به ترس از «صدور انقلاب اسلامی» دامن می زند.
هم میهنان !
این ما مردم ایران هستیم که با زندگی سخت و طاقت فرسا باید بهای سیاست های نابخردانه و ضد ملی دولتمردان و فشار سنگین اقتصادی ناشی از تحریم های بی رحمانه را بپردازیم و افزون بر این ها باید پس از ویرانیهای ناشی از زلزله و سیل، نگران آتش افروزی و جنگی خانمان سوز در کشورمان نیز باشیم که بی تردید شرائط اقتصادی را سخت تر و خطر از هم پاشیدگی میهن مان را نیز در پی خواهد داشت.
ما، ملت ایران، باید به دخالت های سپاه پاسداران در امور سیاسی ، اطلاعاتی-امنیتی ، اقتصادی و فرهنگی اعتراض کنیم . باید اعتراض کنیم به سیاستهای جنگ‌افروزانه دول منطقه ای و فرامنطقه‌ای که با سودای قدرت و سودهای هنگفت از فروش نفت و سلاح خلیج فارس را به آوردگاهی با بیشترین تراکم نیروهای جنگی و آتش افروزی، تبدیل کرده اند.
جبهه ملی ایران هرگونه جنگ افروزی چه ازطرف کشورهای خاورمیانه، از آن‌میان جمهوری اسلامی، و چه ازسوی قدرتهای فرامنطقه‌ای را محکوم می‌کند و خواهان مذاکرات بی قید و شرط میان آن‌ها می‌باشد.
جبهه ملی ایران-اروپا
دوشنبه ۲‌اردی‌بهشت ۱۳۹۸

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما