امروز شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

ساعت ۱۹:۵۶

 
سیاست

برپا خیز، از جا کن، بساط قتل و کشتار، فرید راستگو

10 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=276

لینک کوتاه

در آخرین نامه اش فرزاد کمانگر می نویسد:
” چه ترسناک است سکوت بهتی را که پس از شنیدن خبر اعدام یا کشته شدن یک انسان میشنویم و باز هم سکوت میکنیم و چه زشت و نفرت انگیز است قرنی که در آن هنوز چوبه دار خواب از چشمان مادری نگران می رباید .از آغاز خشونت، خشونت آفریده است و مرگ، مرگ آفریده است. و گفتگو صلح و دوستی و برادری به ارمغان آورده است”.
صبح یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱٣٨۹ خبرگزاری فارس (متعلق به سپاه پاسداران) به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد “فرزاد کمانگر، علی حیدریان، فرهاد وکیلی، شیرین علم هولی و مهدی اسلامیان، پنج تن از گروهکهای ضد انقلاب که در عملیات تروریستی از جمله بمبگذاری در مراکز دولتی و مردمی شهرهای مختلف ایران دست داشتند سحرگاه امروز یکشنبه در زندان اوین به دار مجازات آویخته شدند”
رژیم ولایت فقیه امروز به سه بهانه به شمار اعدام های خود می افزاید؛ قصاص- فروشندگان مواد مخدر و عملیات تروریستی و بمبگذاری.
ابن رژیم از بدو تولد به قتل و کشتار مردم ایران پرداخته است و در این زمینه از طرف هواداران و سر سپردگانش کمک شایانی دریافت کرده است. آنان به امام راحلشان کمک کردند تا دوران طلائی خود را بنا سازد و ساده ترین اعتراض را به شدیدترین وجهی سرکوب نمودند و معترضین را دستگیر، شکنجه و اعدام کردند.
اعدام فرزاد کمانگر معلم کامیاران، اعدام ماهی سیاه کوچولوئی است که بدنبال کسب حق و حقیقت و دفاع از حقوق خود ومردمش بود. اشعار و نامه هایش نشان از صدق و صداقت او دارد و او عاشق صلح و دوست داشتن است. نامه هایش بما می گوید که او عاشق عاشق شدن است. معلمی مهربان که با ساده زیستن همچون دیگر آموزگاران ایرانی در منطقه ای محروم به فرزندان این مرزوبوم درس زندگی را می آموخت. آری او و چهار تن دیگر که تبارشان به مادها می رسد؛ فقط بجرم دانستن و دفاع از حقوق خود و هموطنانشان اعدام میشوند. نه بمبی در کار بوده است و نه دادگاه توانسته است چنین چیزی را ثابت کند. آنان اگر مجرم بودند، پس چرا وکلایشان و خانواده شان از روز اعدام آنان بی خبر بودند و در غیاب کسان خود به جوخه های اعدام سپرده شدند. وکیل فرزاد کمانگر و مهدی اسلامیان در اخبار ۶۰ دقیقه ای یکشنبه شب در مصاحبه اش با بی بی سی اعلام کرد در پرونده مهدی اسلامیان و فرزاد کمانگر هیچ جرمی وجود نداشته است و ادامه می دهد که آنان بی گناه بودند و بی گناه کشته شدند.
شاگردان و رهروان امام تازیانه و دار و آنانی که سی و یک سال است به هر نحو و روشی در خدمت این رژیم به کار خیانت و جنایت مشغولند مجدداً بعد از شروع جنبش اعتراضی مردم در خرداد ماه ۱٣٨٨ به شکنجه و کشتار فرزندان ایران زمین وسعت بخشیده اند تا شاید مرگ حتمی و اجتناب ناپذیر خود را چند صباحی به تغییر بیاندازند.
در این شرایط که خائنین به وطن دست به کشتار جوانان ایرانی می زنند، هر ایرانی در هر نقطه ای از این زمین خاکی وظیفه دارد به اعتراض برخیزد و تماشاگر جنایات اراذل و اوباش و خون آشام حاکم نباشد. افزایش کشتار ایرانیان توسط جانیان رژیم ولایت فقیه، نشان از ضعف رژیم دارد و فرارسیدن مرگ او را پیام میدهد. سکوت ما ایرانیان در برابر این بگیر و بندها و آدم کشی ها ناتوانی و استیصال ما را به ثبوت می رساند. پس ساکت نمانیم و به کشتار فرزندان این آب و خاک اعتراض کنیم و نگذاریم بر سر هر کوچه و برزن کشورمان جوخه های اعدام برقرار شود.
در طی سی و یکسال گذشته بر بخش وسیعی از ایرانیان بطور مستقیم و غیرمستقیم از این رژیم ددمنش جنایت و گزندی وارد شده است. خشونت اعمال شده در طی دوران استقرار جمهوری اسلامی بصور مختلف بوده است. افزایش مصرف اعتیاد، افزایش روزانه طلاق و از هم پاشیدگی خانواده ها، نابودی روزمره محیط زیست، بحران سازی بین المللی، چپاول و غارت ثروت ملی، بیکاری، گرسنگی، بی بندوباری اخلاقی و رواج فساد اجتماعی و فحشاء، افزایش دروغگوئی و نیرنگ، فرار مغزها (بر اساس گزارش صندوق جهانی پول سالانه ۱۷۰ هزار ایرانی تحصیل کرده از ایران خارج میشوند)، نابودی صنایع و کارخانجات، افزایش واردات و پیش فروش کردن منابع طبیعی از جمله نفت، ورشکستگی اقتصادی و ویرانی کشاورزی، محروم نمودن مردم ایران از حقوق خود و گسترش سانسور، تحقیر و سرکوب و شکنجه جرئی از خشونتی است که رژیم بر علیه مردم ایران بکار می برد. به قتل رساندن هموطنان ما خشن ترین نوع خشونتی است که رژیم برعلیه ایرانیان بکار می گیرد.
اگر می خواهیم بعنوان ملتی نابود نگردیم و اگر می خواهیم ایران نابود و تجزیه نشود باید اعتراضات خود را گسترش دهیم و بر جنبش و استقامت خود بیفزائیم. زیرا هر ضعف و تسلیمی در برابر این رژیم به او امکان می دهد که بر خشونت و سبعیت خود بیافزاید و جوانان و نوجوانان ما را هم چون گل پرپر کند. و ایران و ایرانیان را به ورطه سقوط بکشاند
ایران سر زمین کورش ها، آرش ها، کاوه آهنگرها،… و فرزاد کمانگرها نباید با سکوت ما تبدیل به کشتارخانه ای شود که هر روزش فرزادها، علی ها، مهدی ها و فرهاد و شیرین اش با گلوله ای به گورستان سپرده شوند. اگر سکوت کنیم مطمئن باشید فردا نوبت من، تو و ما خواهد بود.
اگر به مبارزات همگانی خود شتاب بخشیم قادر خواهیم بود به سلطه مستبدین خاتمه دهیم و آنان را به گورستان تاریخ بسپاریم و حاکمیت خویش را بر سرنوشت خود استوار سازیم. سکوت را بشکنیم و با مبارزه ای بی امان رژیم را نابود سازیم که پیروزی نزدیک است.
بدون مبارزه ای پیگیر و مستمر توانا نخواهیم بود رژیم جمهوری اسلامی را نابود سازیم بلکه او ما را نیست ونابود خواهد کرد و به چشم خویشتن خواهیم دید که جانمان خواهد رفت و زمزمه خواهیم کرد: من به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.
پس همگی با هم برپاخیزیم تا بساط قتل و کشتار را از جا بر کنیم که مرگ نظام ولایت مطلقه فقیه اجتناب ناپذیر است.
سرافراز و پیروز باشید

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما