معرفی

بیانیه جبهه ملی ایران- اروپا، بمناسبت جنایت جدید حکام جمهوری اسلامی علیه زندانیان سیاسی

10 سال گذشته

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=266

لینک کوتاه

سحرگاه روز، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹، فرزاد کمانگر، علی حیدریان، فرهاد وکیلی، شیرین علم هولی و مهدی اسلامیان؛ پنج تن از زندانیان سیاسی علیه ستم و بیداد حکومت جمهوری اسلامی به جوخه اعدام سپرده شدند. با نزدیک شدن سالگرد کودتای خرداد 88 و خیانت آشکار دزدیدن رای مردم، حکومت نظامی- ولایتی جمهوری اسلامی با این خیال باطل که بتواند با ایجاد ترس و دلهره اراده مردم مبارز ایران را در هم شکند، دست به اعدام جوانان این ملت میزند.

مردم مبارز ایران

این اقدامات ددمنشانه حکام جمهوری اسلامی نه از نقطه قوت که از ترس و وحشت آنان حکایت دارد. شما با اراده خود، آنچنان ترسی در دل آنها ایجاد کردید که آنان ضحاک وار برای حفظ موجودیت متزلزل خود به جان جوانان این مرز وبوم افتاده اند.

حساب ما با این دشمنان آزادی روشن است، اما از رهبران اصلاح طلب نیز که مدعی اعتقاد به دمکراسی وایراندوستی میباشند، انتظار میرود هر چه سریعتر با اتخاذ موضعی شفاف در محکومیت این جنایت، همراهی خود را با ملت ایران اعلام دارند.

جبهه ملی ایران، سوگوار ازاین ضایعه بزرگ، به خانواده این عزیزان و ملت بزرگ ایران صمیانه تسلیت میگوید و اطمینان دارد که از خون پاک این جوانان وطن لاله های آزادی و دمکراسی خواهد رویید و روانشان شاد خواهد گشت.

هممیهنان، ما از خود میپرسیم، آیا وقت آن نرسیده است که در سالگرد کودتای سپاه- خامنه ای انبوه هموطنان کرد ایرانی‌ نیز با شرکت فعال در جنبش اعتراضی و دمکراتیک سبز و رنگین ملت ایران برای کسب حقوق شهروندی خود پاسخ متناسب خویش را به این دشمنان آزادی و دمکراسی بدهند؟

پاینده باد ایران

گرامی باد یاد همه‌ی شهدای راه آزادی

شورای عالی جبهه ملی ایران- اروپا

 

بیستم اردیبهشت ماه 1388

Facebook Comments
ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما