امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

ساعت ۰۲:۰۱

 
دیدگاهها و نظرات شما

محمد پیامبر بچه باز

مشاهده تصویر

اشتراک گذاری

https://rangin-kaman.net/?p=13542

لینک کوتاه

محمد پیامبر بچه باز که به اشک دست کم دهها کودک قربانیش آلوده است…

موی نجس محمد ابن عبدالله ذله الله!

تجاوز به کودک 6 ساله

این هرزت محمد از باب هرزه گی در تاریخ بشریت همتا ندارد! این مردک بچه باز در سن پنجاه و هفت سالگی عاشق و دلباخته ی عایشه ی سه ساله شد. طبق تاریخ سنت و جماعت محمد سه سال با این بچه بازی می کرد. شما بخوانید لاس می زد! طبق باز هم اخبار موثق سنی ها وقتی محمد شصت سال داشت و عایشه فقط شش سال آنهم سال قمری که می شود چند ماه کمتر از شش سالگی محمد شصت ساله بر عایشه پنج سال و هفت ماهه دخول کرد. البته شیعیان عایشه را و دخول بر او را در نه سالگی که می شود هشت ساله و نیم می دانند.

آنهم برای فرو کردن محمد به عنوان پیامبر در حلق ایرانیان است و گر نه که این سنی ها و اعرابند که بهتر خبر دارند از بچه بازی و زنبارگی پیامبر. باز طبق اخبار موثق شیعه و سنی پیامبر هر بار که با عایشه و زنان بسیار بسیار جوان ـ بخوانید کودکش ـ عشقبازی می کرده این زنان باکره می شده اند برای لذت بیشتر پیامبر. و اما حالا می شود به اسرار باکره گی عایشه و دیگرا پی برد.

کودک آزاری

وقتی رحم نابالغ این کودکان با آلت بزرگ و از مفت خوری فربه پیامبر اعظم روبرو میشده از پارگی و از جراحت مزمن همیشه خونآلود بوده برای همین آم مردک احمق بچه باز امی فکر میکرده و یا وانمود می کرده که از معجزه اوست که این دخترکان باکره می شوند. برای همین باید نه تنها بریش و قبر آن پیامبر رید٬ بلکه بریش هر روحانی و مداح مادر قحبه ای رید٬ بلکه بلکه بلکه باید بر چشم و گوش و عینک هر روشنفکر و درس خوانده ای که هنوز هم خود را مسلمان می داند رید. چرا که از روز روشنتر است که این پیامبر پیامبری بچه باز و نامرد و زنباره و کانون فساد اخلاق بوده است. باید بر چادر و حجاب هر زن درس خوانده ای نیز رید که با دانستن اینهمه فساد پیامبر دمدارا باز هم به او ایمان دارد.

مرگ بر اسلام

بنا بر این حساب این مردک احمق صادق زبا کلام و این دلقکی که جای آن دلقک احمق فخر الدین حجازی را گرفته روشن است. مرگ بر اسلام و مرگ بر احمق هایی که دانسته باز هم سر در آخور فساد و تباهی اسلام نجس دارند. و آگاه باد اذهانی که معصومانه هنوز بی خبرند از آنهمه جنایت اسلام. در پایان امروز در سطح جهان باید دادگاهی نمادین تشکیل شود و محمد این عبدالله به عنوان متجاوز جنسی دهها کودک و خصوصا عایشه ی نگونبخت که واقعا قربانی بزگ و سمبولیک اسلام و محمد است محاکمه شود و برای این بچه ی خرد سال اعاده ی حیثیت گردد.

عایشه ای که میخواست همه چیز را افشا کند و کرد اما او را خفه کردند و کشتندش و هر چه گفته بود را نشنیده و ندیده گرفتند و بزرگترین جنایت تاریخ را در حق زن روا داشتند. مسلمانان لطفا پاسخ دهید این همه نامردی و جنایت پیامبرتان را. و این تازه یک ورق آز آن تاریخ سراسر خون و آدمکشی ست.

ارسالی کاربران: بی نام

Facebook Comments
نظرات
 1. sa
  3 آگوست, 2018
  پاسخ

  زر نزن بیشعور خیلی احمقی

 2. سینا
  30 جولای, 2020
  پاسخ

  دقیقا محمد یک احمق رذل و بچه باز بیمار جنسی بود.

ارسال دیدگاه

نام شما


ایمیل شما


وب سایت شما

نظر شما