خبر شهادت محسن حججی توسط همسرش

خبر شهادت محسن حججی توسط همسرش

97
1
SHARE
خبر شهادت محسن حججی توسط همسرش
خبر شهادت محسن حججی توسط همسرش

چه کسی اولین بار خبر شهادت محسن حججی را منتشر کرد؟

وحید یامین پور پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان میداد همسر شهید حججی اولین کسی بوده که خبر شهادت وی را اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون؛  وحید یامین پور، نویسنده، فعال فرهنگی، روزنامه نگار، پژوهش‌گر حوزه هنر اسلامی و مجری برنامه چالشی جهان‌آرا،  تصویری در صفحه اینستاگرام خود از گفتگوی همسر شهید محسن حججی منتشر کرد. همسر این شهید اولین کسی بود که خبر شهادت را در گروه تلگرامی  اعلام کرد.

گفتنی است؛ خبر شهادت رزمنده و جهادگر جوان  شهید « محسن حججی» بعد از 2 روز اسارت  اعلام شد. این شهید که در عملیاتی مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش در آمده بود, پس از دو روز به دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به فیض شهادت نائل شد.

خبر شهادت محسن حججی توسط همسرش

1 نظر

  1. آقای جعفری در مراسم بزرگداشت محسن حججی گفت: “شهادت شهید حججی در همان روزهایی اتفاق افتاد که ایران اسلامی شاهد حرکت سخیف نمایندگان بود، که این شهید به داد عزت ملی ما رسید و آن حرکت سخیفانه را خنثی کرد.”

    ببینید از کار سخیف بمالندگان مخلص! این اصطلاحی ست که در تهران برای گفتن نمایندگان مجلس بکار می برند. آری ببینید سخیف تر از سلفی ذگرفتن بمالندگان مخلص گفته ی این فرماننده ی سپاه پارسکنان است. و اما سخیف تر از سخنان او شخص خودش است و باز سخیف تر از او اربابش رهبری صهیونیست انقثلاب حجت الاسلام سید علی خان خامنه ای ست. کم کم معلوم می شود که ضدیت بتا اسراییل رد گم کردن است و آقایون از صدر تا ذیل همه جواسیس نتانیاهو هستند. بیخود نیست که الله هم همان یاهو است.

پاسخ دادن